KVALITNÝ PORTRÉT NA ZÁKAZKU

 

Nemusíte nikam chodiť ,nikde hodiny sedieť ako model ale pošlite mi fotografiu na mail: lubomir.franciak@zoznam.sk. Takto možete portrétom kohokoľvek prekvapiť bez toho aby o niečom vedel.

Portrét nakreslím do piatích dní, zavisí od velkosti formátu výkresu a vašich požiadaviek. Pri kreslení čiernobielych portrétov používam grafitové ceruzky, uhlík. farbičky, a ostatné pomôcky.Pri farebných kresbách používam farebný suchý pastel.Váš portrét môžem nakresliť na rôzne farby a odtiene výkresov. 

Možete poslať viac fotiek a ja vyberiem tú vhodnú. Tvár by mala byť na predlohe v takej vzdialenosťi aby bolo dobre vidieť kontúry očí, úst a nosa.

Správna predloha na portrét

Ak chcete portrét čo najviac realistický, prosím posielajte fotky v kvalitnom rozlíšení kde dobre vidno detaily mihalníc, očí, úst, ako na obrázku.Fotka by mala mať minimálne rozlíšenie 800x600 px.Správna predloha na kreslený portrét

Tu je názorná ukážka ako nemá fotka po priblížení vypadať. Z takejto fotky sa nedá spraviť kvalitný detailny realistický portrét. Od kvality fotografie závisí aj celkový vzhlad portrétu.

nesprávna predloha na portrét

 

Počas kreslenia Vám priebežne na mail posielam fotky ako portrét vypadá. Ked s portrétom budeme obaja spokojní tak ho zalakujem lakom na kresby.Lak zabraňuje oderu,rozmazávaniu, zožltnutiu dokončeného výtvarného diela. Na koniec zabalím portrét do kartónového tubusu aby sa nepoškodil. Kresbu posielam poštovou dobierkou ( platíte pri prevzatí kresby).

V prípade záujmu vám možem portrét zaskliť za príplatok do CLIP FIX

 

Upozornenie:

Každý vyhotovený portrét používam na reklamné účely